top of page
logo interactive metronome.jpg

Yapılan Birçok Araştırmalar INTERACTİVE METRONOME Eğitimini desteklemektir.

harvard_sm.png

"... Yapılan ön arıaştırma, DEHB tanısı almış çocuklarda hiperaktivite ve mekansal çalışma belleğinin standart nöropsikolojik ölçümlerinde %40 veya daha fazla iyileşme olduğunu gösteriyor.."

Interactive Metronome® (IM), kanıta dayalı bir eğitim ve değerlendirme aracıdır. 

 

IM'nin biliş, dikkat, odaklanma, hafıza, konuşma / dil, yürütme işlevi, kavrama ve motor ve duyusal becerileri geliştirdiği gösterilmiştir.

Interactıve Metronom Bileşenleri

   Interactive Metronom sistemi içinde bulunanlar;

  1. bir bilgisayara bağlanan Ana İstasyon

  2.  işitsel geri bildirim için bir çift Kulaklık

  3.  bir veya daha fazla Başlatma Cihazı ve

  4.  IM Universe Yazılımı

IM Universe Yazılımı

IM Universe yazılımı, yetişkinlere, gençlere ve çocuklara hitap edecek şekilde tasarlanmış çeşitli ilgi çekici egzersizler en iyi animasyon tasarımcıları tarafından oluşturulan 11 animasyonlu, interactive egzersiz içerir.

im_components.jpg

    Amerika'da her yaştan insan, birçok çeşitli bozuklukların üstesinden gelmek için Interactıve Metronome Eğitimine başvurmaktadır.


  Çocuğunuzun okulda daha iyi olmasına veya bir fiziksel yaralanma sonrası  iyileştirmesi sürecine  yardımcı olmak istiyorsanız, IM Eğitimi size  yardımcı olabilir.


  Interactive Metronom eğitimi, sertifikalı bir profesyonel tarafından denetlenir. E-klinik ile  danışanın eğitim bilgilerininin senkronize edilmesine ve mesajlaşmaya olanak tanır ve Eğitimciler gerektiğinde eğitim programı ayarlamaları yapabilir. E-klinik, ofiste ve saha dışı eğitimi koordine etmeye yardımcı olur.

Amerika'da 30.000'den fazla prestijli hastane ve üniversiteler INTERACTIVE METRONOM kullanmaktatır.

johnsHopkins.jpg
usnavy.jpg
usAir.jpg
cleveland_childrens.jpg
duke.jpg
bottom of page